Дипломатка Джапарова подала у відставку: причина — Боголюбов
- 12.07.2024, 12:44
- 628
Постійна представниця України при міжнародних організаціях у Відні Еміне Джапарова написала заяву на звільнення з Міністерства закордонних справ. Причиною, ймовірно, став скандал, пов’язаний з її чоловіком бізнес-партнером Ігоря Коломойського
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/516148/boholiubov.jpg)
Про це дипломатка увечері в четвер, 11 липня, повідомила у Facebook.
Дипломатка назвала події навколо себе та своєї родини «маніпулятивними та несправедливими» — тому вирішила спрямувати зусилля на убезпечення себе та своїх дітей.
Джапарова заявила, що не порушувала закон та не використовувала службове становище для досягнення приватних інтересів.
Нагадаємо, 9 липня, «Українська Правда» опублікувала розслідування стосовно бізнес-партнера Ігоря Коломойського Боголюбова. Журналісти дізнались, що Боголюбов незаконно виїхав поїздом з України за чужим паспортом. ЗМІ обулікували фото, на якому видно, що на вокзал Боголюбов приїхав разом із дружиною Джапаровою на її авто.
Зазначимо, напередодні ДБР повідомило про підозру бізнесмену Боголюбову.