Передплата 2024 «Добра кухня»

У Німеччині хочуть депортувати безробітних українців

  • 23.06.2024, 11:50
  • 802

Голова німецької опозиційної партії ХСС Добріндт закликав депортувати безробітних українських біженців

Фото ілюстративне із сайту DW
Фото ілюстративне із сайту DW

«Більш ніж через два роки після початку війни тепер має діяти принцип: працевлаштовуйтеся у Німеччині або повертайтеся в безпечні райони на заході України», — зазначив він.

Опозиційний політик також розкритикував те, що за рахунок грошей платників податків надто багато людей у Німеччині отримують соціальну допомогу.

«Нам потрібні сильніші зобов’язання щодо співпраці для шукачів притулку, коли йдеться про працевлаштування. Має бути пропозиція у вигляді роботи, і це має бути частиною послуги з інтеграції», — наголосив Добріндт.

Однак відомо, що вимогу опозиціонера розкритикували представники урядової коаліції.

Заступник лідера парламентської фракції соціал-демократів канцлера Шольца Дірк Візе заявив, що ХСС має соромитися таких вимог та «раз і назавжди прибрати зі своєї назви букву «Х», що означає «християнин».

"путін продовжує бомбити цілі по всій Україні. Тепер Добріндт також хоче відправити туди жінок і дітей, які, можливо, вже втратили своїх батьків на фронті", — заявив він.

Також вказано, що лідер партії «Зелених», яка входить до урядової коаліції, Омід Нуріпур також розкритикував пропозицію Добріндта.

«Інсинуації, що українці приїжджають до нас через соцдопомогу, не визнають жаху путінської війни», — наголосив він.

Схожі новини