Передплата 2024 «Добрий господар»

«Зміцнюємо солідарність всього світу для прискорення нашої перемоги»

  • 22.06.2024, 15:30
  • 403

Петро Порошенко, який цими днями бере участь у міжнародній виставці передових систем наземної та повітряної безпеки Eurosatory 2024, відкрив деякі подробиці щодо переговорів із виробниками військової техніки. Ця виставка відбувається у Парижі раз на два роки і є однією з найголовніших міжнародних подій у світі озброєнь

Фото "ЄС"
Фото "ЄС"

Як розповів пʼятий президент, свої експозиції тут представили 2 тисячі виробників з усього світу. Порошенко зазначає: його мета — посилити ефективність комплексу протидії засобам радіоелектронної розвідки «Ай-Петрі», у розробку та виробництво якого він інвестував 200 млн грн. На Eurosatory 2024 Порошенко провів переговори щодо постачання в Україну найсучасніших радіолокаційних станцій.

Серед обʼєктів уваги — радіолокаційна система Leonardo. «Вона має унікальні технічні характеристики, при цьому дуже компактна. Ми обговорили можливості поставки їх в Україну за рахунок коштів Фонду Порошенка. Для чого це робиться? Щоб ми могли ще далі знаходити російські Орлани, Ланцети, Суперками, Лани і ще ефективніше їх зупиняти та знищувати. Це — нове покоління, ми його ще не маємо на нашій війні. Ми розглядаємо й спільне виробництво цієї техніки в Україні», — говорить пʼятий президент.

Ще один компонент, який ефективно б доповнив «Ай-Петрі» — це скорострільні зенітні установки. «Ми проводимо переговори про те, щоб налагодити спільне виробництво на території України», — пояснює Порошенко. «Комплекс, який буде знаходити ворожий дрон радаром, захоплювати „Ай-Петрі“ і знищувати бойовим модулем артилерії - це моя мрія і це мета», — зазначив Петро Порошенко.

«І, до речі, ми маємо погану новину для путіна — посеред двох тисяч компаній, які сьогодні присутні на цій найбільшій виставці в Європі, — тут немає жодної російської компанії, жодного покупця. Бо вони тут не потрібні. А ми зміцнюємо солідарність всього світу для прискорення нашої перемоги. І кожен з нас робить те, що від нього залежить, кожного дня для того, щоб перемога була якнайшвидше», — резюмує пʼятий президент.

Схожі новини