Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Технології та інновації в кросівках Asics: що робить їх особливими

  • 03.06.2024, 16:29
  • 288

Кросівки Asics давно завоювали визнання серед спортсменів та любителів активного способу життя завдяки інноваціям та високій якості. Бренд відомий передовими технологіями, які забезпечують комфорт, підтримку та продуктивність

Gel

Якісні кросівки Асікс з цією технологією відрізняються системою амортизації, що використовує спеціальні гелеві вставки в підошві. Вони допомагають зменшити ударні навантаження на суглоби та м’язи. Gel забезпечує м’яку амортизацію, що робить біг більш комфортним. Гелеві вставки дозволяють підтримувати стабільність стопи.

FlyteFoam

Це пінний матеріал, який використовується в підошві кросівок Asics. FlyteFoam значно легший за традиційні пінні матеріали, що знижує вагу взуття. Він забезпечує м’яку амортизацію, поглинаючи ударні навантаження. FlyteFoam відмінно відновлює форму після стиснення, забезпечуючи ефективне повернення енергії під час бігу.

Guidance Line та Impact Guidance System (IGS)

Guidance Line — це спеціальна лінія, що проходить вздовж підошви кросівок. Impact Guidance System (IGS) — це комплексна система, що включає різні технології для плавного і стабільного руху.

Переваги Guidance Line та IGS:

  • покращення стабільності та рівноваги;
  • підтримка природного руху стопи;
  • зменшення ризику травм.

Ці технології використовуються в багатьох моделях кросівок Асікс, роблячи їх ідеальними для тривалих тренувань та змагань.

Trusstic System

Це легкий і міцний елемент, розташований у середній частині підошви. Він забезпечує додаткову підтримку та стабільність, зменшуючи вагу кросівок. Trusstic System допомагає підтримувати структуру підошви та запобігає її деформації під час бігу. Це забезпечує додаткову стабільність та підтримку стопи.

Підошва AHAR+

AHAR+ (Asics High Abrasion Rubber) — це спеціальний матеріал, що використовується в підошві кросівок для забезпечення довговічності та зносостійкості. Він розроблений для витримки високих навантажень та забезпечення надійного зчеплення з різними типами поверхонь.

Інші інноваційні технології

У багатьох кросівках бренду реалізовані такі інновації:

  1. FluidFit. Це технологія, що використовує еластичні матеріали для забезпечення індивідуальної підгонки взуття до стопи. Забезпечує додатковий комфорт та підтримку під час бігу.
  2. MetaClutch. Інновація, що надає покращену фіксацію п’ятки, знижуючи ризик її ковзання всередині взуття. Допомагає запобігти травмам та забезпечує стабільність.

Технології, що використовуються в кросівках Asics, роблять їх одними з найкращих у світі спортивного взуття. Воно забезпечує відмінний захист від травм та робить кожне тренування максимально ефективним.

Схожі новини