Передплата 2024 ВЗ

Джамала втретє стала мамою

  • 27.05.2024, 10:15
  • 468

40-річна співачка Джамала стала мамою втретє. 24-го травня у них з чоловіком Бекіром народився ще один синочок. Хлопчика назвали Алімом

Фото: Джамала
Фото: Джамала

Про це щаслива матуся повідомила в Instagram 27 травня зранку.

Радісною звісткою артистка поділилася у фотоблогу. Виконавиця та її чоловік Бекір Сулейманов також назвали ім'я третього синочка — Алім-Сеїт Бекір. Щасливе подружжя також розсекретило параметри малюка. Так, син артистки народився з вагою 3 кіло, а його зріст становить 50 см. Знаменитість опублікувала перше фото синочка, на якому видніються його ніжки.

«24.05.2024. Alim Seit-Bekir Oğlu Süleymanov. Мій третій маленький принц! Я для тебе буду тінню у спекотний день, в холод стану домом, я тебе зігрію сонцем, світлим променем, вогнем. Люблю», — зворушила підписом фото Джамала.

Джамалу з народженням сина вже встигли привітати чимало зіркових колег і шанувальників у фотоблогу. Так, теплі слова зірці написали Юлія Саніна, Даша Малахова, Дар’я Коломієць та багато інших.

Зазначимо, Джамала разом з чоловіком Бекіром Сулеймановим також виховують сина Емір-Рахмана, який з’явився на світ 27 березня 2018 року, та Селім-Гірая, який народився 19 червня 2020 року.

Схожі новини