Передплата 2024 «Добрий господар»

На Харківщині тривають бої у районі Вовчанська та Липців, — Генштаб

  • 25.05.2024, 16:40
  • 270

російські вйська продовжують наступальні дії, наразі найбільша активність ворога є на Покровському напрямку. Сили оборони мужньо стримують натиск окупантів та жорстко відповідають на їхні спроби йти вперед

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

Відомо, що упродовж поточної доби кількість бойових зіткнень збільшилась до 44.

На Харківському напрямку ворог атакує із застосуванням керованих авіаційних бомб. Кількість боєзіткнень тут зросла до восьми. Наразі тривають бої у районі Вовчанська (тут окупанти використали шість КАБів) та Липців (чотири КАБи).

На Куп’янському напрямку з початку доби зафіксовано шість бойових зіткнень. Два з них тривають поблизу Петропавлівки та Стельмахівки.

На Краматорському напрямку окупанти намагаються здійснювати штурмові дії за підтримки авіації. Активно застосовують некеровані авіаційні ракети. Підрозділи Сил оборони дві ворожі атаки успішно відбили. Одна ще триває у районі Кліщіївки.

Особливо активний противник сьогодні на Покровському напрямку. Тут інтенсивність ворожих атак збільшилась більш ніж втричі. На даний час зафіксовано 14 боєзіткнень. Шість з них ще тривають поблизу Калинового, Яснобродівки та Сокола. В районі Галицинівки окупанти застосували чотири КАБи.

На Оріхівському напрямку зафіксовано дві ворожі атаки. Загарбники безуспішно намагалися прорвати оборону наших військ біля Роботиного та Новоандріївки. Одне боєзіткнення ще триває.

На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.

Наші воїни виснажують бойовий потенціал російських окупантів, дають відсіч противнику та посилюють власні оборонні рубежі.

Схожі новини