Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Сирський привітав морпіхів із професійним святом

  • 23.05.2024, 09:45
  • 630

Щорічно 23 травня згідно з указом Президента від 2018 року відзначається День морської піхоти

Фото: Олександр Сирський
Фото: Олександр Сирський

Сирський на своїй сторінці у Фейсбуці привітав морську піхоту із професійним святом.

За його словами, «сьогодні українські морські піхотинці відзначають своє професійне свято у запеклих боях з російськими окупантами на найскладніших ділянках фронту, проявляючи справжній героїзм і стійкість».

«Ви щодня демонструєте непохитну відданість своїй країні та своєму народові», — підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

«Вірний завжди!» — щохвилини в жорстких боях ви стверджуєте гасло морпіхів. Вірний своїй країні, вірний своєму народові, вірний бойовому побратиму. Тисячі знищених підрозділами морської піхоти загарбників — найкраще тому свідчення. Ви не тільки захищаєте нашу землю, але й демонструєте світові, що Україна — непереможна", — наголосив Сирський.

За його словами, мужність і професіоналізм морської піхоти викликають гордість і вдячність у серцях кожного українця. «Ви — ті, хто першими йдуть у бій, хто зупиняє ворога і дає нам надію на мирне майбутнє», — підкреслив головнокомандувач.

«Вічна пам’ять воїнам-морпіхам, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України. Їхній подвиг не буде забутий, а пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях. Ми завжди будемо вдячні за їхню жертовність і відвагу», — зауважив Сирський і подякував кожному воїну-морпіху за надійність і вірність Україні.

«Ваш незламний та непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм є запорукою нашої Перемоги», — заявив головнокомандувач ЗСУ.

Схожі новини