Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Гороскоп з 27 травня по 2 червня 2024 року

  • 27.05.2024, 07:00
  • 1 226

Гороскоп на тиждень

ОВЕН

У вашому житті почнеться біла смуга. Познайомитеся з цікавими людьми, можливо, отри­маєте довгоочікуване підвищення на роботі. Головне, не квапте події! Намагайтеся бути м’якшими у спіл­куванні з дітьми. Вони пережива­ють непростий період, і їм потрібна ваша участь, а не критика.

ТЕЛЕЦЬ

Завжди теплі стосунки з ко­легами в найближчі два дні можуть зіпсуватися. Перший крок до примирення повинні зробити ви. Будьте обережні у фінансових опе­раціях. Зараз не рекомендується здійснювати операції купівлі-про­дажу. Взагалі, гроші наразі краще збирати, а не витрачати.

БЛИЗНЮКИ

Перед близькими людьми постанете у зовсім ново­му світлі. Вас важко буде впізнати — завжди теплу і привітну людину. Надлишок агресії бажано компен­сувати активним відпочинком. По­чаток тижня може ознаменуватися приємною зустріччю з друзями, з якими ви давно не бачилися.

РАК

Вам доведеться швидко приймати рішення. Часу на роздуми не буде. Прислухайтеся до свого серця. Вільним Ракам бажано терміново оновити гардероб. Десь поблизу ходить ваша доля, і ви по­винні виглядати неперевершено.

ЛЕВ

Поринете у своє особисте життя. Не будете помічати нічого навколо, забудете про дру­зів, відсунете на другий план робочі завдання. Гарний настрій спонукає вас на нові ідеї. Можливо, ви наре­шті дозрієте для того, щоб зробити хобі справою всього життя.

ДІВА

Якщо раніше керівництво у вас не вірило, то зараз у боса є шанс змінити свою дум­ку. Ви будете на висоті! Навіть самі здивуєтеся своїй працездат­ності і кмітливості! Натомість дру­зі вас можуть критикувати. Не тре­ба злитися на них, пропустіть усе повз вуха.

ТЕРЕЗИ

На вас чекає невеликий пе­репочинок після тривалої і старанної роботи. Пристрасті в особистому житті і на роботі стих­нуть, а ви зможете гарно відпочи­ти. На вівторок і четвер призна­чайте важливі зустрічі, співбесіди, наради. Є шанс, що у вас все ви­йде.

СКОРПІОН

У вашому житті все буде на­стільки добре, що ви захоче­те розповісти про це всьому світу. Однак не треба ділитися подроби­цями з усіма. Цей тиждень бажано провести тільки з близькими людь­ми. Від спілкування з ними ви заря­дитесь позитивною енергією.

СТРІЛЕЦЬ

Протягом найближчих двох днів вам слід бути напогото­ві, адже в будь-який момент може­те потрапити в незручну ситуацію, Особливо небезпечним виявиться 29 травня. На початку червня на­стане сприятливий період, який обіцяє вам багато приємних і, що важливо, корисних знайомств.

КОЗЕРІГ

Жага пригод змусить вас щось змінити у своєму жит­ті. Може, ви підете у відпустку, а може, зміните місце проживання. У вас буде спокуса сісти на дієту. Не робіть цього! Зайву вагу скину­ти буде складно. І цим лише на­шкодите здоров’ю.

ВОДОЛІЙ

Вам важливо прислухатися до власного тіла. За появи будь-яких симптомів звер­тайтеся до лікаря. У вашому ото­ченні можуть з’явитися люди, які шукають вигоду і ставляться до вас нещиро. Намагайтеся уважно при­дивлятися до всіх нових знайомих.

РИБИ

Одружених Риб доля буде випробовувати на міц­ність. У стосунках з коханою люди­ною може настати криза. Важли­ва дата — 28 травня. Цього дня все вирішиться. Тим, хто шукає робо­ту, усміхнеться фортуна. На почат­ку червня поліпшиться фінансова ситуація.

Схожі новини