Передплата 2024 «Добра кухня»

На Бахмутський напрямок окупанти перекинули армійську авіацію, — майор

  • 19.04.2024, 12:50
  • 268

Там ЗСУ не вистачає ППО

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

Про це розповів офіцер секції планування бригади «Рубіж», майор НГУ Дмитро Кожубенко

«Обстріли ФАБами, КАБами здійснюються постійно. Росіяни обстрілюють не тільки житлові квартали, як зазвичай. За допомогою авіаційних бомб окупанти обстрілюють наші позиції в посадках, на полях. Вони їх використовують по всьому, що їм тільки заманеться. Після Авдіївки вони побачили, що знищення наших позицій — доволі дієвий спосіб. Після того їхній штурмовій піхоті не потрібно штурмувати з боєм. Можна просто зайти на позиції, зачистити, добити тих, хто залишився. ФАБ не залишає шансів нікому, якщо потрапляє на позиції», — повідомив майор НГУ.

Проблема у тому, що за допомогою переносних зенітно-ракетних комплексів, знищити літак армійської авіації доволі не просто.

За його словами, поки західні партнери не передадуть те, що обіцяють, зокрема — ППО і авіацію, простояти армії росії буде складно.

«Ми не можемо протидіяти авіації рф стрілецькою зброєю. Можемо лише пробувати збивати їхню авіацію наявними переносними зенітно-ракетними комплексами. Але знову ж таки, це доволі важка справа. Якщо гелікоптер, який являється не таким швидким, ми що можемо вразити, то армійська авіація це проблема. Гелікоптери зараз мало використовуються і працюють із недосяжних для нас дистанцій. Окупанти прекрасно розуміють, що вони є більш вразливою ціллю», — додав Кожубенко.

Схожі новини