Хто найкращий двірник Львова?
На звання «Найкращий двірник Львова-2024» претендують цього року 92 кандидати. У попередні роки для переможця була хороша винагорода — безкоштовна подорож до Європи на вікенд за кошти міської скарбниці. Що подарують кращому двірникові цього року? Наразі це тримають у таємниці
![Конкурс рекламував міський голова Андрій Садовий – закликав вписати в онлайн-анкету комунального працівника, який добре прибирає прибудинкову територію. Фото Романа БАЛУКА](https://wz.lviv.ua/img/360x200/4/dvir-a30777d7.jpg)
Як повідомив координатор конкурсу Назар Кушнір, кандидатів на конкурс подали мешканці, заповнивши спеціальну онлайн-анкету. Голосування триватиме до 28 березня, переможця оголосять у квітні. Крім головного лавреата, обіцяють також нагородити найкращих двірників усіх районів міста.
«Щороку кількість учасників зростає, конкурс стає популярнішим серед мешканців, — впевнений Назар Кушнір. — Свідченням цього є результати першого етапу відбору, адже цьогоріч подано найбільшу кількість учасників за всі роки конкурсу. Двірник, який набере найбільшу кількість голосів, отримає титул „Найкращий двірник Львова-2024“ і приз, про який оголосимо згодом».