Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Патова ситуація: під час перетину кордону викрили українця, який має трьох дружин, трьох дітей, фальшує документи й взагалі він таджик

  • 17.03.2024, 16:00
  • 1 341

Чоловік прямував до Словаччини рейсовим автобусом «Свалява — Кошице» через пункт пропуску «Ужгород»

Фото: Державна прикордонна служба України
Фото: Державна прикордонна служба України

На контроль разом з паспортом громадянина України для виїзду за кордон він надав три свідоцтва про народження дітей — громадян Таджикистану.

У ході опитування чоловік сказав, що за національністю він таджик та до приїзду в Україну проживав у Таджикистані. Там, за його словами, має двох дружин, з якими перебуває у цивільному шлюбі, і від яких має трьох дітей. У 2022 році він приїхав до Києва та після одруження з українкою набув громадянства України.

Втім, перевіряючи документи багатогранного чоловіка, у свідоцтвах про народження «його» дітей прикордонники виявили ознаки підробки. Зокрема, інспектори встановили, що оригінальні дані у всіх трьох документах було витравлено хімічною речовиною, а зверху нанесено новий текст.

На місце події викликали співробітників Нацполіції. Підроблені документи вилучила слідчо-оперативна група. На адресу Нацполіції прикордонники направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Схожі новини