Передплата 2024 ВЗ

У останньому спринті сезону Кубка IBU дві українські біатлоністки фінішували у топ-20

• 08.03.2024, 20:15
  • 328

Надія Бєлкіна та Любов Кип’яченкова увійшли у топ-20 найкращих гонки на рівні Кубка IBU

Про це пише Суспільне Спорт.

«Останній етап сезону Кубка IBU з біатлону після коротких індивідуальних гонок продовжився спринтами в австрійському Оберттіліаху. На дистанцію у жіночій гонці вийшли п’ять українок.

Одразу двом українкам вдалося фінішувати у топ-20, тоді як три інші - опинилися у четвертому та п’ятому десятку.

Найкращий результат серед «синьо-жовтих» біатлоністок показала Надія Бєлкіна — один промах (на лежці), найкраща швидкість на дистанції серед українок (25-те загальне місце) та фініш на 19-му місці. На дві десяті секунди від Бєлкіної відстала Любов Кип’яченкова, яка також закінчила гонку з одним промахом — вона 20-та", — пише журналіст Суспільне Спорт.

Інші українські спортсменки не увійшли у топ-30.

26-річна Оксана Коваленко також закінчила гонку з одним промахом, але лише на 49-му місці. Юлія Городна з двома промахами потрапила у залікову зону — вона 31-ша, а Лілія Стеблина з такою ж кількістю штрафних кіл — 51-ша.

Переможницею останнього спринту сезону на рівні Кубка IBU стала 27-річна німкеня Стефанія Шерер, яка закінчила гонку без промахів. Це її третя особиста перемога в кар'єрі і перша з сезону 2019/20.