Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

На Харківщині затримали поплічника окупантів

  • 28.02.2024, 13:15
  • 370

Співробітники Служби безпеки викрили, як стверджують, ще одного ворожого пособника, який співпрацював із російськими окупантами в період тимчасової окупації частини Харківської області

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Поплічником рф виявися працівник заводу у Богодухівському районі. Після захоплення громади він зголосився допомагати окупантам і почав ремонтувати їхню бронетехніку.

Насамперед фігурант відновлював бойові спроможності російських танків, бойових машин піхоти та колісних транспортних засобів, які були підбиті українськими бійцями під час боїв за Харків.

Також ворожий поплічник «здавав» місцевих жителів, які чинили спротив збройній агресії рф. Надалі росіяни викрадали українських патріотів і ув’язнювали їх до російських катівень, де піддавали жорстоким тортурам.

Крім того, зловмисник наводив росіян на оселі громадян, які виїхали на підконтрольну Україні територію. Потім окупанти разом зі своїм пособником вдиралися в помешкання громадян і розграбовували їх. З приватних будинків ворог викрадав усе: від одягу та побутової техніки до автомобілів.

За це командування підрозділів російсько-окупаційних військ дозволяло фігуранту вільно пересуватися місцевістю та забирати собі частину награбованого майна.

Схожі новини