Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Голосування за відкликання Безуглої з комітету покаже, хто стоїть за атаками на військових»

  • 10.01.2024, 10:13
  • 400

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко вважає, що голосування за відкликання Марʼяни Безуглої з комітету нацбезпеки і оборони в залі Верховної Ради стане лакмусовим папірцем і покаже, хто насправді стоїть за атаками на ЗСУ

«Вже днями буде важливий момент істини. Якщо при всьому цьому Марʼяна збереже мандат і посаду в комітеті - значить, усі її дії, висловлювання, атаки на військових настільки погоджені з президентським офісом, що за неї чіпляються за будь-яку ціну. І вона таки входить до числа тих пресловутих «5−6 менеджерів». Що багато чого говорить про керівників таких «менеджерів», — зазначає Павленко.

Ростислав Павленко також прокоментував черговий допис нардепки, в якому вона назвала промову Зеленського «про шашлики» хитрим маневром, що ввів в оману ворога.

Павленко назвав це «безумними спробами захистити найвразливіше місце президентської команди — провал підготовки до вторгнення».

«Виявляється, путіна… приманили під Київ „шашликами“?! Мабуть, вважається, що загиблі при цьому і на півночі, і на півдні, і на сході країни — це оті „кілька“, якими найвеличніші пожертвували? Це ще одне пояснення, яке лиш додатково закопує клієнта», — зауважує народний депутат.

Схожі новини