Передплата 2024 «Добра кухня»

Латвія передала Україні конфісковані на майже мільйон євро автомобілі

  • 25.12.2023, 09:50
  • 418

Станом на середину грудня, Латвія відправила в Україну 271 автомобіль, який був конфіскований у нетверезих водіїв. Вартість конфіскованих автомобілів оцінюють у 903,5 тис. євро

Фото: Суспільне Полтава
Фото: Суспільне Полтава

Про це пише Delfi.

Наразі до розгляду в латвійському уряді готують документи про передачу Україні ще 34 автомобілів, вартість яких оцінюють у 161 880 євро.

16 лютого цього року Сейм Латвії одноголосно ухвалив зміни до Закону про підтримку цивільного населення України, які дозволяють безоплатно передавати у власність українського уряду транспортні засоби, конфісковані державою, — як підтримку українського суспільства.

Таким чином, було знайдено можливість передати Україні транспортні засоби, які були конфісковані в Латвії у тих водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

Ці автомобілі в Україну доставляє Twitter-конвой під керівництвом Рейніса Позняка. За час існування проєкту в Україну з Латвії було відправлено понад 1100 різних автомобілів загальною вартістю близько 2 мільйонів євро, які відправлялися туди щотижня.

Схожі новини