Передплата 2024 «Добрий господар»

росія визнала смерть свого генерал-майора Завадського

  • 04.12.2023, 16:00
  • 488

Губернатор російської Воронезької області Олександр Гусєв визнав ліквідацію заступника командира 14 армійського корпусу рф, генерал-майора Володимира Завадського, про смерть якого з неофіційних джерел стало відомо 28 листопада

Володимир Завадський. Фото: Міноборони рф
Володимир Завадський. Фото: Міноборони рф

Як зазначає російська служба BBC, першим про смерть Завадського повідомило білоруське видання Gusar. by із посиланням на «кілька каналів вузького спрямування в Telegram і WhatsApp». Потім повідомлення про смерть Завадського з’явилося на інших ресурсах, що підтримують війну проти України.

Губернатор Гусєв не уточнює, як саме помер Завадський. Лише вказує, що це сталося «на бойовому посту». Ресурси, які повідомляли про смерть генерала, писали про підрив на міні в зоні бойових дій. Він помер нібито в районі села Кринки Херсонської області, де російська армія останніми тижнями намагається боротися з плацдармами ЗСУ на лівому березі Дніпра.

Міноборони росії нічого не повідомляло про загибель генерал-майора Завадського. Утім, і раніше, коли ставало відомо про смерть інших вищих офіцерів та з’являлися підтвердження від їхніх знайомих, у міністерстві утримувалися від коментарів.

Як зазначає BBC, це вже сьомий російський генерал, який помер від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Чотири генерали рф — Андрій Суховецький, Володимир Фролов, Канамат Боташев і Роман Кутузов — померли в перші чотири місяці повномасштабної війни.

Нові втрати серед російських генералів почали фіксувати з червня 2023 року — за часом це збіглося з початком українського контрнаступу. З літа й до кінця листопада загинули ще два генерали — начальник штабу 35 загальновійськової армії рф, генерал-майор Сергій Горячов та заступник командувача Південного військового округу, генерал-лейтенант Олег Цоков.

Схожі новини