Передплата 2024 «Добрий господар»

Дрони для ЗСУ передані в найкоротші терміни — Міноборони

  • 04.11.2023, 16:15
  • 403

Дрони для українських військових на фронт стали передавати значно швидше. У Міноборони спільно із Генштабом ЗСУ вдалося пришвидшити процес, який зайняв лише три дні

Фото умовне
Фото умовне

Про це йдеться у повідомленні Міноборони у Telegram.

Зазначається, що безпілотники для війська були закуплені за бюджетні гроші. Пакет містить різні типи дронів — як ударні, так і розвідувальні. Лише в цьому пакеті - сотні безпілотників.

У міністерстві пояснюють, що раніше процес передачі дронів міг тривати тижнями або й місяцями, оскільки він потребує численних узгоджень у різних відомствах. Однак завдяки ефективній співпраці між новою командою Міноборони та іншими залученими особами й установами час на бюрократичні процедури вдалося скоротити.

Як результат, міністр оборони Рустем Умєров спільно з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації підписав наказ — і техніку почали відвантажувати на фронт наступного дня після отримання наказу.

«Найближчим часом дрони допомагатимуть виконувати бойові задачі на фронті в досвідчених руках наших пілотів. А Міноборони продовжує пришвидшувати процес передачі необхідної для цього зброї», — йдеться в повідомленні.

Схожі новини