Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Син Садового очолить управління комунальної власності?

«Це фейк» — прокоментував інформацію міський голова Львова

«Син Садового очолить управління комунальної власності Львівської міської ради» — новина під таким «сенсаційним» заголовком з’явилася на сайті «Четверта студія». Видання посилається на анонімний телеграм-канал «Львівські пліткарі»…

«Останніми днями всі обговорюють підвищення куми Андрія Садового до посади директора департаменту економічної політики, — йдеться в публікації. — Але чомусь ніхто не згадує про управління комунальної власності (УКВ), яке Інна Свистун очолювала впродовж 10 років. Нам стало відомо, що після довгих перемовин і консультацій з міжнародними партнерами Львова кандидатуру нового керівника УКВ нарешті було затверджено. Управління комунальної власності очолить випускник бізнес-школи Ноттінгема (Велика Британія) — Іван-Павло Садовий. Він прибуде до Львова з Європи вже наступного тижня і презентуватиме міському голові стратегічний план розвитку галузі».

Інформація виглядала, як першоквітневий жарт. З огляду на те, що «джерелом» був телеграм-канал, стовідсотково можна було стверджувати, що це фейк. Але ми все ж таки передзвонили міському голові Львова Андрію Садовому…

«Зрозуміло, що це фейк. Проплачений фейк, — прокоментував цю інформацію для „ВЗ“ міський голова Львова Андрій Садовий. — Після призначення Інни Свистун директоркою департаменту економічного розвитку Львівської міськради, зараз, згідно із законодавством, управлінням комунальної власності керуватиме виконувач обов’язків — заступник. А потім будемо думати, кого призначити. Чи проводитимуть конкурс на цю посаду? Там в самому управлінні є непогані кандидатури, є принаймні три кандидатури. Будемо думати».

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», у період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби керівником державної служби або суб'єктом призначення без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом.

Схожі новини