Яна Зінкевич потрапила до рейтингу Time100 Next — сотні людей, які «формують майбутнє і визначають наступне покоління лідерів»

  • 13.09.2023, 17:54
  • 547

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», медик-доброволець, засновниця батальйону парамедиків «Госпітальєри» Яна Зінкевич потрапила до рейтингу Time100 Next — сотні людей, які «формують майбутнє і визначають наступне покоління лідерів»,

Фото: Партія ЄС
Фото: Партія ЄС

«Майже десять років Яна Зінкевич відігравала важливу роль у порятунку життів українців на передовій. 28-річна військова ветеранка є командиром українського цивільного медичного батальйону, відомого як „Госпітальєри“, не кажучи вже про те, що вона одна з наймолодших депутаток країни», — пише Time.

У 2014 році, коли на сході України почалася війна з росією, Зінкевич готувався вчитися на медика, нагадало видання.

«Вона призупинила навчання, щоб допомогти пораненим у боях, незабаром заснувала „Госпітальєрів“, щоб спорядити інших робити те саме. Зінкевич сама вивела в безпечне місце понад 200 поранених солдатів, перш ніж отримати поранення в 2015 році. Під її керівництвом група надала допомогу та евакуювала тисячі військовослужбовців і цивільних», — йдеться у повідомленні.

«Але протягом цього року „Госпітальєри“ зібрали більше грошей для свого спеціального навчального центру зі спеціальним обладнанням, де команда Зінкевич зможе підготувати нове покоління волонтерів-парамедиків», — пише видання Time.

Схожі новини