На час «виборів» росіяни запланували поквартирні обходи у Запорізькій області, — Сили оборони

  • 25.08.2023, 20:25
  • 351

Задля фальсифікації виборів на тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни організують поквартирні обходи, щоб зібрати голоси після «зразково-показового голосування на дільницях»

Фото умовне із мережі
Фото умовне із мережі

Про це повідомили у Об'єднаному пресцентрі Сил оборони Таврійського напрямку.

«В одному із тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької області місцева окупаційна влада вивчила і врахувала негативний досвід організації російських псевдореферендумів. Відтак заплановані так звані „вибори“ 10 вересня у так би мовити змішаному форматі. Спочатку „зразково-показове голосування на дільницях“, а згодом примусовий обхід квартир і будинків. Обхід будинків планують розпочати завчасно. Із 30 серпня цього року представники окупаційної влади почнуть обхід квартир для збору голосів», — йдеться у дописі.

Відомо також, що у регіоні з’являються особи, яких привозять із території рф та розселяють у покинутих будинках місцевих мешканців. Цей факт пов’язаний із підготовкою фальсифікації голосування та створення потрібної картинки для російських медіа.

«Також посилюють тиск на місцеве населення із вимогою отримувати російські паспорти. Зокрема, вводять вимогу, що оплата комунальних послуг, інтернету та мобільного телефону неможлива без російського громадянства. Задля посилення тиску на місцеве населення у тимчасово окупованій частині Запорізької області, тут збільшують чисельність чеченських терористів, які здійснююьб дуже агресивно та жорстоко карають порушення комендантської години місцевим населенням», — вказано у дописі.

Схожі новини