П’ятеро загинуло, одинадцять поранених — 31 липня 2014 року ворог з дитячого садка підступно обстріляв прикордонний підрозділ «Василівка»

  • 31.07.2023, 20:30
  • 390

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять побратимів, які дев’ять років тому загинули на Донеччині від рук проросійських бойовиків

Тоді ворог підступно облаштував вогневу позицію на горищі дитсадка та останньої липневої ночі обстріляв з гранатометіввідділення інспекторів прикордонної служби «Василівка» Прикордонники дали відсіч, але вийшли з того бою зі значними втратами. Тієї вогняної ночі пішли з життя сержант Олег ПАРШУТІН, молодший сержант Сергій ГУЛЮК, старший солдат Олександр БАСАК, молодший сержант Ростислав ЧЕРНОМОРЧЕНКО та прапорщик Юрій ФІЛІПОВСЬКИЙ.

Сьогодні прикордонники Волинського загону, де служив Сергій Гулюк, зібралися на панахиду за загиблими побратимами. На Кіровоградщині, де похованіОлександр БАСАК, Олег ПАРШУТІН, та Ростислав ЧЕРНОМОРЧЕНКО, могили героїв відвідали ветерани та небайдужі громадяни. До речі, у Кропивницькому є вулиці названі в честь Олега ПАРШУТІНА та Ростислава ЧЕРНОМОРЧЕНКА. Останню зі Сквером прикордонників з'єднує вулиця з іменем російського композитора Глінки і Українська Cпілка прикордонників ініціювала перейменування цієї вулиці на честь Героїв-прикордонників.

Останнє місце спочинку Юрія ФІЛІПОВСЬКОГО знаходиться на території Донеччини, яку сьогодні контролюють окупанти. Після визволення цієї території побратими обов’язково прийдуть покласти квіти на могилу героя.

Пам’ятаємо усіх, хто віддав своє життя за Україну, робимо усе, щоб їхня жертва не була марною. Слава Україні, слава Героям!

Схожі новини