Білченята виростуть і без мами
Весна-літо додає роботи працівникам «Домівки Врятованих Тварин» у Львові. Бо у цей сезон з’являється багато новонародженої малечі, яка волею обставин залишилася без батьків
Цього разу кількість новоселів «Домівки» зросла за рахунок крихітних білченят, яких на землі підібрали добрі люди. Вочевидь, ці руді малюки випали з дупла, а повернутися додому у них не було сили.
Ось що про цю історію розповідає очільник зоопритулку Орест Залипський:
«Білкопад» не зупиняється, він триватиме майже ціле літо. У черговий раз до нас потрапило троє чудових малят, які, на превеликий жаль, опинилися у халепі - залишилися без мами. Тепер на них чекає вигодовування та подальша реабілітація. Тримайте кулачки за малят, аби росли великі та здорові!".