Відбулося чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача: деталі

  • 25.04.2023, 16:45
  • 649

Президент України Володимир Зеленський скликав чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, під час якого учасники обговорили комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад та результати зустрічі у форматі «Рамштайн»

Володимир Зеленський. Фото ОПУ
Володимир Зеленський. Фото ОПУ

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Під час засідання заслухали інформацію про актуальну ситуацію на полі бою, зокрема — на найскладніших напрямках.

Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ» доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту у межах їхньої відповідальності.

Тим часом очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов поінформував про ймовірні дії ворога на найближчий період.

Також члени Ставки обговорили забезпечення підрозділів сил оборони України озброєнням і боєприпасами, перебіг комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад.

Окремо учасники засідання підбили підсумки та розглянули практичні результати чергової зустрічі Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн», яка відбулася 21 квітня.

У засіданні взяли участь: керівник Офісу президента Андрій Єрмак, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків.

До засідання Ставки також приєдналися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Схожі новини