Український піаніст Єгор Грушин зіграє у Львові твори Ейнауді та Тірсена

  • 18.04.2023, 10:13
  • 504

23 квітня у Львівській національній філармонії відбудеться концерт відомого українського піаніста Єгора Грушина. У його виконанні прозвучать твори всесвітньо відомих композиторів Людовіко Ейнауді та Яна Тірсена. Початок о 18:00

Людовіко Ейнауді - один із найбільш відомих неокласичних композиторів сучасності. Його музика надихає та захоплює людей у всьому світі. Ви могли чути його композиції й саундтреки до фільмів («1+1», «Самба», «Земля кочовиків», «Батько», «Шукач Води» ).

Ян Тірсен — французький мультиінструменталіст, композитор-мінімаліст і диригент. Найбільшу популярність йому принесла музика для французького фільму «Амелі» в 2001 році. Французькі кінострічки «La Valse des Monstresа», «Rue des Cascades», «Le Phare», «Tout est calme», «Black Session», «L'Absente», а також німецький фільм «Гуд бай, Ленін!» також містять музику, написану Тірсеном.

«Запрошуємо всіх відпочити душею та насолодитися витонченими мелодіями із популярних фільмів, які знаходять відгук у кожному серці! А легка й чуттєва манера виконання виконавця залишать у пам’яті незабутні спогади про цей вечір», — анонсують організатори.

Єгор Грушин — відомий український неокласичний композитор і піаніст. За 10 років творчості він провів 400+ концертів і випустив 8 альбомів. Також написав саундтреки до українських фільмів і телешоу.

Квитки тут: https://soldout.ua/event/1121-concert-of-music-by-ludovico-einaudi

Схожі новини