Передплата 2024 ВЗ

росія намагається відновити репутацію 155-ої бригади, яка стала символом поразок в Україні, — британська розвідка

  • 03.04.2023, 19:45
  • 606

Міністерство оборони рф, ймовірно, розпочало цілеспрямовану інформаційну кампанію відновлення репутації 155-ої бригади морської піхоти, яка стала синонімом нещодавніх невдач російської армії в Україні

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Відтак протягом березня 2023 року діяльність 155-ї бригади морської піхоти демонстрували за допомогою відеозаписів бойових дій росіян, які зняли камерами на шоломах. Також до бригади здійснив візит російський пропагандист володимир соловйов.

Як відомо, були й публічні заяви про те, що сформована бригада перебуває у «піднесеному настрої і сповнена рішучості досягти поставлених цілей». Також у мережі оприлюднювали кадри, на яких помітно, як 155-ту бригаду переоснащують на модифіковані танки.

За даними розвідки Британії, насправді, 155-тій бригаді, ймовірно, надавали статусу непридатної для бойових дій щонайменше двічі за останні шість місяців через участь у тактично помилкових атаках під Вугледаром у Донецькій області.

Тим часом зусилля міноборони росії з відновлення іміджу бригади, ймовірно, відображають стурбованість тим, що її невдачі все частіше пов’язують з російським вищим військовим керівництвом.

Схожі новини