На Львівщині школярка із вадами зору концертами зібрала 650 тис. грн на потребу ЗСУ
- 29.03.2023, 14:45
- 847
Незряча 9-річна Співачка Анна-Марія Герман з Комарного, що на Львівщині, від початку війни зібрала на потреби Збройних сил понад 650 тисяч гривень
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/487317/volonter.jpg)
Про це повідомили у пресслужбі Львівської РДА.
За ці гроші придбали та передали на фронт автомобіль, дрон, рації та іншу допомогу.
«Анна-Марія — незряча, та вона невпинно розвиває свій талант. Окрім навчання, школярка займається грою на бандурі, бере участь у різних конкурсах і здобуває призові місця. На початку війни дівчинка вирішила, що хоче підтримувати ЗСУ і розпочала волонтерити: співала у містах, селах нашого району, у церквах, збираючи так кошти для допомоги українським воїнам», — повідомила Христина Замула, голова Львівської РДА.
/wz.lviv.ua/images/news/2023/03/%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%201.jpg)
Старший брат маленької волонтерки Богдан Бражник — військовий. На теперішній час він проходить лікування на Львівщині після поранення. Анна-Марія каже, що хоче зробити якомога більше для таких хлопців як він, котрі захищають нас на передовій.