Передплата 2024 «Добра кухня»

Орбан вкотре зробив скандальну заяву щодо війни в Україні

  • 19.02.2023, 12:45
  • 800

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Європа стала непрямим учасником війни росії проти України. Він запевняє, що його країна буде і надалі торгувати з москвою

Фото - Index
Фото - Index

У суботу прем'єр Угорщини виступив зі щорічним зверненням про внутрішню та зовнішню політику, проте половина промови була присвячена війні в Україні.

Він заявив, що 2023 рік буде «найнебезпечнішим з часів падіння комунізму», тому Угорщина повинна «триматися подалі від російсько-української війни». При цьому Орбан впевнений, що в Україні йде війна «не армії добра і зла, а війська двох слов’янських країн, які ведуть війну, обмежену в часі і поки що просторі».

Водночас він розкритикував Європу за підтримку України та санкції проти росії, а також заявив, що в НАТО нібито скоро будуть обговорювати можливість введення в Україну «так званих миротворчих військ».

«Європа прямує до війни, балансує на тонкій межі й фактично вже перебуває у стані непрямої війни з росією», — сказав угорський прем'єр.

Орбан заявив, що війна в Україні розпочалася через те, що Захід її допустив. Як приклад він навів російсько-грузинську війну 2008 року, яка була, за його словами, «локалізована».

Крім того, Орбан підкреслив, що гуманітарна допомога Україні не означає розриву зв’язків Угорщини з росією.

«Ми будемо підтримувати наші економічні відносини з росією, і ми радимо всьому західному світу робити те ж сам», — додав політик.

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень