Львів: невідомий спиляв молоді дерева у центрі міста
- 12.02.2023, 09:45
- 1 234
У Львові на вул. Котлярській невідомі вандали спиляли посаджені п’ять років тому вже вкорінені платани
Про це повідомила керівниця управління Олександра Сладкова.
«Я шокована, якими покидьками треба бути щоб вночі спиляти посаджені 5 років тому і чудово вкорінені платани. Ще й і такий час. Пам’ятаю як з Сергієм Івахом їх дбайливо обирали в розсаднику. Котлярська — вулиця, яка пройшла, не без моїх нервів, повну заміну озеленення. Більшість мешканців хотіли сакури. Але були й такі, які кляли мене і місто що як так, зрізали тополі, а садити будуть сакури. Моя думка були посадити середнього розміру дерева, наприклад гіркокаштани карне. Але зійшлися на сакурах з кількома платанами, якраз я спеціально дізнавалася де вікна тої мешканки, що мені писала гадості за сакури. Після посадки платанів, до речі, людина це жодним чином не оцінила і продовжила писати пакості і через рік. Але то таке. Робота як робота», — написала Сладкова.
Також вона додала, що сьогоднішній ранок став для неї шоком.
«Ясно, що поліцію викликали. Ясно, що посадимо виключно платани. Ясно, що будемо їх намагатися оберігати. Ясно, що якщо б піймали покидьків, то задусили б власними руками. Але таки, що робити? Поліція з мого досвіду нікого не знайде», — підсумувала Сладкова.
ГО «Зручне місто» опублікувало відео з камер спостереження, де видно, як чоловік ріже дерево.