Передплата 2024 «Добрий господар»

Жінки, що продовжують вести бізнес під час війни можуть отримати грошову премію від Франко-української торгової палати

  • 07.02.2023, 09:59
  • 842

100 000 грн на розвиток власної справи та поїздку в Париж отримає переможниця премії «Створено жінками — 2023» від Франко-української торгово-промислової палати. Подача заявок розпочалась 3 лютого. В конкурсі можуть взяти участь жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну

Крім грошової допомоги, всі фіналістки отримають консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті.

«Конкурс відбувається вже 5-й рік поспіль. Премія не зупинилась і під час війни. Ми з впевненістю дивимося у майбутнє України, віримо в її перемогу і процвітання. Саме тому французькі компанії, які представлені в Україні, ніколи не припиняли своєї діяльності, і саме тому Франко-українська торгово-промислова палата продовжує підтримувати жіноче підприємництво, надаючи грант на розвиток бізнесу для переможниць премії. 55% українських підприємиць продовжують вести бізнес попри війну і заслуговують на визнання, підтримку та заохочення» — вважає Мод Жозеф, директорка Франко-української торгово-промислової палати.

«У війні, яка завдає тяжкого удару, українські жінки не є жертвами: вони борються зі зброєю в руках, керують компаніями, волонтерять і піклуються про близьких.

Дотримуючись зобов’язань Франції перед Україною, я висловлюю повну підтримку з боку Посольства Франції у проведенні п’ятої премії для бізнес-леді України" - каже Етьєн де Понсен, Посол Франції в Україні.

Війна негативно вплинула на 95% українських підприємиць, саме тому, вони як ніколи потребують підтримки. Через військові дії бізнеси зазнали великих втрат, від фізичного знищення підприємств до корінної зміни ринку споживачів. Деякі вимушені зупиняти свою діяльність, деякі намагаються перенести виробництва й офіси в інші регіони України та розпочати все з «нуля».

"У 2022 році спостерігається негативна тенденція з жіночим підприємництвом — якщо у 2021 р. жінки очолювали понад 33% українських компаній, то у 2022 їхня частка зменшилася на 4%, — розповідає Мод Жозеф, директорка Франко-української торгово-промислової палати. «За нашою статистикою — 60% бізнесів, що подали заявки участь в конкурсі „Створено жінками“ 1 лютого 2022, зупинили свою діяльність станом на травень 2022. Саме тому наша мета — надати підприємицям не лише фінансову підтримку, але й поділитися досвідом успішних жіночих бізнесів, показати можливі напрямки розвитку, надихнути тих, хто лише наважується на власну справу».

Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня 2022 року заповнити заявку на сайті: womanccifu.com та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ.

Кожна заявка оцінюється за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі.

Головний приз премії — 100 000 грн на розвиток справи й поїздка в Париж. А також спеціальні призи для фіналісток від учасників Франко-української торгово-промислової палати. Торік конкурсантки додатково отримали 50 000 грн та 25 000 грн від спонсорів — членів палати. Загалом, за 5 років було виплачено майже півмільйона гривень.

За останні 5 років участь у конкурсі «Створено жінками» взяло 347 підприємиць.

Фіналістками стали 26 жінок, переможницями — 12, ще 4 отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо.

Андріана Мальська, переможниця 2022 року і засновниця педіатричної клініки розповідає, на що витратила отримані кошти: «Премія від Франко-української торгово-промислової палати дала змогу придбати новітній ЕКГ апарат. Його особливість в тому, що він під'єднується до комп‘ютера і всі кардіограми зберігаються в пам’яті приладу, видруковуються у зручному форматі. Також є можливість тривалого запису ЕКГ. Для клініки це дуже важливо, оскільки нашою сильною стороною є дитяча кардіологія. Цей прилад також був потрібний для проведення школи ЕКГ, адже я мрію, щоб клініка була не лише місцем надання медичних послуг, а й осередком обміну знань між колегами.

Також ми придбали тест для визначення рівня білірубіну в крові, який не вимагає забору крові у немовлят, що дуже важливо у повсякденній педіатричній практиці. Премія була надзвичайно важлива як для роботи клініки, так і як неабиякий мотиваційний поштовх."

Слідкувати за новинами в соцмережах:
https://www.facebook.com/creeparlesfemmes

Схожі новини