Українець, який планував незаконно перетнути кордон, заблукав у горах Закарпаття та зателефонував на «102», щоб його врятували

  • 01.02.2023, 15:00
  • 363

Учора вранці прикордонники Чопського загону розшукали поблизу села Новоселиця Ужгородського району громадянина України, який мав намір незаконно потрапити до Словаччини

25-річний чоловік сподівався дістатися кордону, орієнтуючись за навігатором у мобільному телефоні. Із залізничної станції він попрямував пішки за прокладеним завчасно маршрутом. Однак невдовзі втратив орієнтування та заблукав у горах. У лісі серед гір він пробув усю ніч. Чоловік змерз та неабияк злякався, коли зрозумів, що йому не вдасться вибратися з лісу самотужки. Тому зранку, коли «зловив» зв’язок, одразу зателефонував на лінію «102» та попросив допомоги у правоохоронців. Поліцейські негайно повідомили прикордонників.

У пошуках взяли участь додаткові прикордонні наряди з розшуковими собаками.

Незабаром, за декілька кілометрів від кордону, заблукалого чоловіка прикордонники знайшли. Він виявився мешканцем Запоріжжя та зізнався, що планував у незаконний спосіб дістатися Словаччини, а звідти вже вирішувати куди прямувати далі. Однак не очікував на складнощі під час подолання гірської місцевості. Чоловікові надали необхідну допомогу. Наразі він почувається добре та перебуває у безпеці.

Правопорушника доставили у прикордонний підрозділ з метою встановлення усіх обставин справи та складання адміністративно-процесуальних документів. За спробу незаконного перетину кордону йому доведеться відповідати перед судом.

Укотре закликаємо громадян не ризикувати здоров’ям та життям, обираючи протиправні шляхи. Нагадаємо, що минулого року прикордонники неодноразово фіксували випадки загибелі чоловіків під час спроб незаконного перетинання кордону.

Схожі новини