У Львові старших учнів навчають стрільби у лазерному тирі
- 29.01.2023, 10:35
- 730
Львівські школярі старших класів навчають стрільби у лазерному тирі. Раніше такі заняття проводили лише в обладнаних під звичний тир приміщеннях
![Фото - Львівська міська рада](https://wz.lviv.ua/img/360x200/1/tyr-61262bb4.jpg)
Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Лазерний тир — це спеціальний комплекс. До нього входять комп’ютер, проєктор, проєкційний екран та моделі справжньої зброї із лазерними випромінювачами. Повправлятися у стрільбі в такому тирі учні можуть на уроках захисту України.
«Також спільно з військовими вчимо всіх учнів 9−11 класів правильно поводитися та влучати в мішень з пневматичної гвинтівки, АК-74 та пістолета «Макарова», — йдеться у повідомленні.
За даними міського управління освіти, за минулий рік навчання зі стрільби пройшли понад 4 тисяч львівських старшокласників.