Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Ворожі обстріли прикордоння Сумщини та Чернігіщини тривають

  • 28.01.2023, 12:00
  • 535

Учора, 27 січня, ворожі російські війська продовжували обстрілювати українське прикордоння

Ворог завдав вогневе ураження із застосуванням ствольної артилерії, мінометів та самохідних артилерійських установок. Під ворожим вогнем опинилися Білопільська, Середино-Будська та Есманська громади Сумщини, а також Семенівська, Новгород-Сіверська та Сновська громади Чернігівщини.

російські окупанти обстріляли територію Білопільської громади зі ствольної артилерії та мінометів, загалом пролунали з пів десятка вибухів від розривів снарядів та два десятка — від мін. Вогонь був із російських населених пунктів зоря та волфіно. Крім цього, в прикордонні цієї ж громади лунали постріли з кулеметів та гранатометів.

Також російські загарбники обстріляли територію Золочівської громади Харківської області, що на межі з Сумщиною, з РСЗВ «Град», пролунало майже півтора десятка вибухів. Вогонь був із російського населеного пункту безимено. Крім цього, противник з безпілотника скинув на територію цієї ж громади вибуховий пристрій.

Середино-Будську територіальну громаду рашисти у чотирьох випадках обстрілювали мінометами 120 мм — загалом зафіксовані 14 прильотів.

Вогонь завдали з російських населених пунктів грудська та нова погощь.

Також російські окупанти тричі накривали вогнем територію Есманьської громади з районів населених пунктів троєбортне, некислиця та лемешовка, ворог гатив з мінометів — зафіксовані два з половиною десятка вибухів.

По прикордонню Семенівської громади зафіксовані 2 мінометних постріли. Вогонь росіяни відкривали з району населеного пункту ломаківка.

Пізніше російські окупанти накрили територію Новгород-Сіверської територіальної громади з самохідних артилерійських установок, загалом пролунали майже два десятки вибухів. Вогонь був із російського населеного пункту погар.

Противник з російського населеного пункту юрковичі накрив територію Сновської громади з мінометів, зафіксовані 7 вибухів.

За результатами обстрілів, на щастя, минулося без людських жертв.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Схожі новини