Передплата 2024 «Добре здоров’я»

На Буковині за спробу порушення кордону затримали 12 чоловіків

  • 27.01.2023, 15:05
  • 530

Впродовж доби прикордонники Чернівецького загону припинили 7 випадків незаконного порушення кордону та затримали 12 громадян України, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Молдови й Румунії

Так, учора, співробітники оперативних підрозділів Чернівецького загону та СБУ спільно з прикордонним нарядом відділу «Кельменці», на одному з контрольних постів Дністровського району Чернівецької області зупинили для перевірки автомобіль служби таксі марки «ВАЗ».

Під час перевірки водія охоронці кордону виявили 2-х чоловіків, які намагалися приховано оминути контрольний пост та уникнути перевірки. Затримані мешканці Полтавської та Тернопільської областей зізналися, що пізніше їх мав забрати інший водій таксі та допомогти незаконно перетнути українсько-молдовський кордон за певну винагороду.

Також минулої доби охоронці кордону відділів «Сокиряни», «Порубне», «Фальків» та «Селятин» у шістьох випадках затримали ще 10 чоловіків, які в незаконний спосіб намагалися перетнути державний кордон. Порушниками кордону виявилися мешканці Сумської, Одеської, Житомирської та Чернівецької областей.

Правопорушників доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204−1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Щодо водія таксі до Нацполіції скерували повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Схожі новини