Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Російські окупаційні війська продовжують свою злочинну тактику — обстрілювати українське прикордоння

  • 24.01.2023, 12:00
  • 506

Унаслідок обстрілів загинула жінка, ще троє людей поранені

23 січня ворог завдав вогневе ураження із застосуванням мінометів, ствольної артилерії та РСЗВ. Під ворожим вогнем опинилися Юнаківська, Білопільська, Ворожбянська, Есманьська, Зноб-Новгородська та Путивльська громади Сумщини й Новгород-Сіверська, Семенівська та Сновська громади Чернігівщини.

російські окупанти двічі обстріляли територію Білопільської громади з мінометів калібру 120-мм та в одному випадку — зі ствольної артилерії, загалом пролунало близько двох з половиною десятків вибухів від розривів мін та майже два з половиною десятки — від снарядів. Вогонь вівся з російських населених пунктівзоря та волфіно.

По прикордонню Есманьської громади ворог з району населених пунктів локоть та некислиця гатив з мінометів та ствольної артилерії - зафіксовані 39 вибухів.

Унаслідок обстрілу загинула жінка, ще троє людей отримали поранення.

По Зноб-Новгородській громаді противник зі сторони населеного пункту біла берізка здійснив мінометний обстріл — зафіксовані 14 прильотів.

Путивльську громаду росіяни обстріляли із РСЗВ — зафіксовано 15 «прильотів» артилерійських снарядів з району населеного пункту дронівка.

Семенівську громаду протягом дня росіяни обстрілювали двічі: мінометами — 8 вибухів, та зі ствольної артилерії - 47 вибухів. Вогонь ворог завдав із району населених пунктів новий ропск та сушани.

Новгород-Сіверська громада перебувала під ворожим вогнем тричі - загалом зафіксовані понад сорок прильотів з боку російських населених пунктів гудовка та погар.

По прикордонню Сновської громади зафіксовані 22 мінометних постріли. Вогонь росіяни гатили з району населеного пункту кирилівка.

У другій половині дня противник з російського населеного пункту горналь накрив територію Юнаківської громади з мінометів калібру 120-мм, нараховано з десяток прильотів. Унаслідок обстрілу пошкоджені два будинки та ЛЕП в одному з населених пунктів громади.

Згодом російські загарбники накрили територію Ворожбянської громади зі ствольної артилерії, нараховано півтора десятка вибухів. Вогонь був з російського населеного пункту зоря. Внаслідок артобстрілу в одному з населених пунктів громади пошкоджені багатоквартирний будинок, приміщення залізниці та колії, перебиті уламками газопровід та ЛЕП, зруйновані господарчі приміщення місцевих мешканців. На щастя, минулося без жертв.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Схожі новини