Передплата 2024 ВЗ

На кордоні «багатодітний татусь» не зміг назвати дату дня народження жодного із трьох дітей

  • 20.01.2023, 15:00
  • 773

Прикордонники Львівського загону вкотре припинили спробу незаконного перетину кордону за фальшивими документами

58-річний уродженець Херсонщини прямував до Польщі рейсовим автобусом. Для контролю чоловік надав інспектору прикордонної служби копії трьох нотаріально засвідчених свідоцтв про народження дітей. Окрім того, у його паспорті були відомості про наявність трьох дітей віком 8, 11 та 15 років.

Під час перевірки у прикордонників виникли сумніви щодо дійсності документів. У результаті додаткового вивчення охоронці кордону виявили кілька ознак, що вказують на їхню підробку. Під час бесіди «багатодітний батько» не зміг назвати дату народження жодного з дітей, у якому місті видали їхні документи та взагалі «забув», де перебувають його діти. Згодом чоловік зізнався, що купив фальшивку у невідомих осіб для перетину кордону.

За цим фактом до компетентних правоохоронних органів скерували повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Виявленого правопорушника прикордонники передали правоохоронцям.

Загалом від початку введення воєнного стану тільки прикордонники Львівського загону виявили понад 1700 документів з ознаками підробок. Про усі випадки поінформовані співробітників Нацполіції.

Схожі новини