Санкарка з Кременця — чемпіонка світу!
- 17.01.2023, 20:00
- 1 037
Юліанна Туницька перемогла на юніорському чемпіонаті світу-2023 в австрійському Блюденці
![Юліанна Туницька. Фото Facebook](https://wz.lviv.ua/img/360x200/8/sany-aafbc33a.jpg)
Як повідомив голова Тернопільської ОВА Володимир Труш, санкарка з Кременця Юліана Туницька — випускниця Тернопільської обласної ДЮСШ. Зараз Юліанна, яку тренує Світлана Кравчук, навчається у Тернопільській обласній школи вищої спортивної майстерності.