Передплата 2024 ВЗ

Слова прикордонника України про напрямок російському кораблю МЗС Литви визнало фразою 2022 року

  • 16.01.2023, 14:00
  • 505

Днями словник сучасної української мови Мислово визнав словом 2022 року фразу «русский военный корабль, иди на …»

Вона надихнула український народ на героїчну боротьбу та стала точкою відліку нескореності України й великого спротиву російським окупантам.

Але не лише в Україні слова, промовлені військовослужбовцем Державної прикордонної служби, визнали фразою року. Вони надихнули і світову спільноту. Зокрема, МЗС Литви також визнало її фразою 2022 року, що підтвердили спеціальною нагородою.

Днями відзнаку передали Державній прикордонній службі України.

«Нечисленні, але надзвичайно сильні, емоційні та важливі слова українських прикордонників надихнули і український народ, і весь вільний світ — усіх, від сивочолих бабусь до військових і світових лідерів. У дипломатії ми зазвичай вибираємо більш помірковані фрази, але в деяких виняткових випадках потрібні такі сильні, ефектні слова. Разом до Перемоги!» — зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в Україні Вальдемарас Сарапінас.

Прикордонне відомство вкотре вдячне партнерам та друзям з Литовської Республіки за всю підтримку, яку відчуває український народ, а також прикордонники в протистоянні з країною-агресором.

Боротьба України триває. Разом до Перемоги!

Схожі новини