Передплата 2024 «Добре здоров’я»

На Закарпатті прикордонники затримали неповнолітнього переправника з двома «клієнтами» та «водолаза», якому не судилося випробувати стрімкі потоки Тиси

  • 12.01.2023, 13:00
  • 768

Чергових порушників кордону затримали учора прикордонники Мукачівського загону

Так, о 6-й годині ранку під час реалізації інформації, наданої офіцерами оперативно-розшукового відділу, прикордонний патруль відділу «Вилок» затримав поблизу кордону трьох закарпатців, які мали намір незаконно потрапити до Угорщини. Помітивши наряд, зловмисники спробували утекти. Щоб їх зупинити, військовослужбовці здійснили попереджувальний постріл вгору. Задля з’ясування обставин та складання протоколів про вчинені правопорушення затриманих доставили до прикордонного підрозділу.

Під час опитування стало відомо, що один із затриманих, 16-річний місцевий мешканець, мав намір переправити двох своїх знайомих через українсько-угорський кордон.

Ще одного порушника кордону, 31-річного мешканця Івано-Франківщини, зупинили військовослужбовці відділу «Ділове». Чоловік зізнався, що для уникнення призову за мобілізацією мав намір незаконно потрапити до Румунії. За допомогою у перетині держрубежу горе-утікач звернувся до «ділка», з яким познайомився в одній із соцмереж. За послуги незнайомця чоловік мав заплатити 2500 доларів. Про те, що на запропонованій ділянці кордон проходить руслом Тиси, і йому доведеться долати глибоку, холодну та стрімку водну перепону, правопорушник не знав.

Наразі прикордонники встановлюють осіб, можливо причетних до організації незаконного перетину кордону.

Схожі новини