Передплата 2024 «Добрий господар»

На кордоні зі Словаччиною затримали дванадцять правопорушників

  • 08.01.2023, 14:00
  • 577

Впродовж минулої доби прикордонники Чопського загону спільно зі словацькими колегами затримали 12 громадян України призовного віку, які намагалися потрапити до сусідньої Словаччини у незаконний спосіб

П’ятеро з них зупинили за пів кілометра від кордону в районі населеного пункту Паладь Комарівці Ужгородського району. Прикордонники помітили підозрілий автомобіль іноземної реєстрації, у якому перебували п’ять чоловіків. Усі виявилися місцевими мешканцями та визнали, що мали намір залишити автівку і пішки перейти кордон поза пунктами пропуску.

Ще двох правопорушників прикордонний наряд відділення Паладь Комарівці виявив вночі за допомогою технічних засобів спостереження за кількасот метрів від держрубежу. Чоловіки подолали загороджувальний паркан та пробиралися до кордону чагарниками. Затримати їх вдалося уже на суміжній території у співпраці зі словацькими колегами.

Іншого «туриста», також місцевого мешканця, затримали опівночі на цій же ділянці оперативники Чопського загону. Під час його затримання правоохоронцям довелося здійснити попереджувальний постріл вгору.

За декілька годин прикордонники відділення «Паладь Комарівці» у співпраці зі словацькими прикордонниками знову зупинили двох правопорушників. Одного з них затримали за декілька десятків метрів від кордону, іншого — уже на словацькій стороні.

Ще двох «мандрівників» виявили військовослужбовці відділу «Великий Березний» неподалік залізничної станції в районі прикордонного села Забрідь. Двоє харків'ян рухалися в бік кордону за маршрутом, збереженим у мобільному телефоні.

Правопорушників доставили у прикордонні підрозділи з метою з’ясування обставин справи і притягнення до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону. Справи будуть передані до суду.

Схожі новини