Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Ворог продовжує обстрілювати українське прикордоння

  • 30.12.2022, 11:00
  • 436

Учора, 29 грудня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської області

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням авіаційних ракет, БПЛА та мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Під вогнем опинилися Великописарівська, Краснопільська, Білопільська та Шалигинська громади Сумщини й Новгород-Сіверська та Семенівська — Чернігівщини.

З території росії рашисти з вертольота здійснили загалом 4 пуски некерованими авіаційними ракетами по території України. Ворожі боєприпаси розірвалися в прикордонні Великописарівської громади.

Семенівську територіальну громаду ворог зі сторони населеного пункту азарівка обстрілював мінометами — зафіксовані 5 вибухів.

Двічі за добу російські окупанти обстрілювали територію Краснопільської громади з мінометів калібру 82-мм, загалом пролунало біля десятка вибухів. Вогонь вівся з російського населеного пункту дроновка.

Окрім цього, противник у чотирьох випадках з безпілотника скинув у прикордонні цієї ж громади загалом чотири вибухові пристрої. На щастя, минулося без жертв.

Також двічі за добу ворог з російських населених пунктів волфіно та заря накривав територію Білопільської громади зі 120-мм мінометів, загалом були майже три з половиною десятки вибухів від розривів мін.

Новгород-Сіверську громаду ворог двічі з району населеного пункту погар обстрілював з різних видів зброї: мінометами — 8 вибухів, зі ствольної артилерії - 18 вибухів, реактивними снарядами — 5 вибухів.

Шалигинська прикордонна громада потерпала від ворожого мінометного вогню — 5 мін 120 мм калібру випущено противником з району населеного пункту козине.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Схожі новини