Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

На Закарпатті затримали збувачів наркотиків

  • 26.12.2022, 11:40
  • 770

Днями оперативники Чопського прикордонного загону спільно зі співробітниками Нацполіції ліквідували канал збуту наркотичних речовин рослинного та синтетичного походження

Під час супроводу кримінального провадження за ст.307 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» прикордонники головного оперативно-розшукового відділу загону викрили в Ужгородському районі мережу збуту наркотичних засобів. Усього у чотирьох фігурантів справи вдалося задокументувати два епізоди збуту наркотиків.

Реалізовуючи оперативну інформацію, спільна міжвідомча група у складі прикордонників ГОРВ, оперативників і слідчих відділу поліції Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури, затримала трьох місцевих мешканців у їхніх помешканнях безпосереднього під час збуту наркотичних речовин. У себе вдома фігуранти виготовляли, фасували та збували наркотики рослинного та синтетичного походження.

Під час обшуку правоохоронці, окрім наркотичних речовин, виявили та вилучили саморобні засоби для їх виготовлення, пакети для фасування, електронні ваги, мобільні телефони і документи, що засвідчують особу. Також на місці затримання знайшли чорнові записи з відомостями щодо кількості згортків, їхньої ваги, ціни за одиницю і грошові кошти у сумі 54 800 гривень, 765 євро та 655 доларів.

Двом фігурантам кримінального провадження оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.307 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».

Наразі тривають слідчі дії.

Схожі новини