Патрон від Ґонґадзе
У цьому вишитому песику ви, напевно, впізнали хвостатого сапера Патрона, який допомагає українським «надзвичайникам» шукати вибухонебезпечні предмети
![Фото зі сторінки Мирослави Ґонґадзе у Facebook](https://wz.lviv.ua/img/360x200/6/patronnana-cfa1c948.jpg)
Талановитого собачку цього року удостоїли багатьох почестей (орден, премії, сувеніри), а от вишили його вперше.
З допомогою голки і ниток увічнила Патрона у Вашингтоні 25-річна Нана — одна із двох доньок-близнючок загиблого журналіста Ґеорґія Ґонґадзе і редактора «Голосу Америки» Мирослави Ґонґадзе. Мама зраділа, що Нана частину свого відпочинку присвятила вишиванню.
Обидві доньки Ґонґадзе нині живуть за кордоном, але про Батьківщину не забувають, живуть подіями в ній. Коментуючи вишитий портрет Патрона, одна із фейсбучних друзів Мирослави Ніна Комарницька написала їй: «Дякуємо, що виховали доньок з Україною в серці!»