Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Генератори з Норвегії допоможуть якісно охороняти український кордон попри російський енергетичний терор

  • 07.12.2022, 16:00
  • 496

Державна прикордонна служба України отримала від Королівства Норвегія потужні генератори

Це лише перша партія такої допомоги від норвежських партнерів. Також очікується передавання додаткових генераторів та засобів індивідуального захисту протягом 2023 року.

Таку допомогу надають українським прикордонникам у межах співробітництва з Агентством з питань радіаційної безпеки Королівства Норвегія. Отримані генератори допоможуть українським прикордонникам, попри енергетичний терор росії, ефективно здійснювати свої функції на кордоні, зокрема — щодо протидії незаконному переміщенню матеріалів, які можуть нести радіаційну, хімічну, бактеріологічну чи ядерну загрози. Крім того, підвищиться автономність прикордонників у використанні засобів контролю, які потребують стаціонарного електроживлення чи підзаряджання.

Варто зазначити, що від початку повномасштабної війни Агентство з питань радіаційної безпеки Королівства Норвегія, яке є багаторічним партнером Державної прикордонної служби України у забезпеченні радіаційної безпеки, вже передало значну кількість допомоги для підрозділів охорони державного кордону, зокрема — дозиметричне обладнання, засоби зв’язку екіпірування тощо.

Державна прикордонна служба України продовжує реалізацію спільного з Агентством з питань радіаційної безпеки Королівства Норвегія проєкту міжнародної технічної допомоги та сфокусована на подальшому розвитку такої співпраці.

Схожі новини