Передплата 2024 «Добре здоров’я»

«Єдність країни, наша солідарність — запорука нашої майбутньої перемоги»

  • 05.12.2022, 12:43
  • 570

Заява партії «Європейська Солідарність»

«Європейська Солідарність» щиро вітає всіх з Міжнародним днем волонтера. Волонтерство стало однією з національних ідей мільйонів українців, які сьогодні об'єднані довкола підтримки ЗСУ, що наближає день нашої перемоги. Звісно, більшість представників нашої політичної команди з першого дня війни, з 2014 року, і особливо — 24 лютого 2022, збирають допомогу для ЗСУ, роблять благодійні внески, купують зброю, бронетехніку, засоби захисту.

«Єдність країни, наша солідарність — запорука нашої майбутньої перемоги. Найбільший злочин проти країни в умовах повномасштабної війни — це спроби розколоти суспільство, посварити українців, використовуючи найцинічніші технології інформаційних спецоперацій. Бо вигодонабувач від цього один — наш ворог, російська федерація», — підкреслюють в партії.

«Прикро, що сьогодні в соцмережах ми спостерігаємо за організованою технологію розколу, коли боти з порожніми сторінками дозволяють собі ображати військових і медиків, а потім „позитивні блогери“ Банкової використовують це для власних політиканських цілей, які суперечать інтересам держави», — кажуть в «ЄС».

Як вважають в партії «Європейська Солідарність», політтехнологи, які раніше працювали на Януковича та його людей, а сьогодні знову окопалися на Банковій, добре знаються на провокаціях і технологіях розколу суспільства. Люди з орбіти Банкової, як і анонімні телеграм канали влади, дозволяють собі публічно використовувати мову ненависті і розколу, принижуючи мільйони українців, які воюють і волонтерять, з 2014 року захищаючи країну.

«За брудними провокаціями проти Катерини Поліщук „Пташки“, Масі Найєма, Віталія Кличка, а також спецоперація проти „ЄС“ та Артура Герасимова, якому приписали так звану „ботоферму“, не надавши жодного доказу, стоять ті ж самі люди — послідовники баканова і наумова з СБУ, які працюють для провокації внутрішнього розколу. Цього не буде», — наголошують в «ЄС».

"Ми наголошуємо, що наша команда в 2014 році почала творення сучасної української армії. Всі ці роки ми системно розвивали і підтримували ЗСУ, це наша ідеологія. Ми висловлюємо щиру повагу нашим Героям і вітаємо з отриманням заслужених нагород від української Держави. Ми допомагаємо батальйонам і бригадам, не запитуючи про їхні політичні вподобання, бо сьогодні в нас немає партійних прапорів. Український народ об'єднаний і працює та бореться під єдиним українським прапором.
Окремо звертаємося до всіх наших прихильників не вестися на жодні брудні провокації проти єдності і утриматися від будь-якої участі в спровокованих інформаційних війнах в соцмережах, які рясно провокують «корисні ідіоти» у владі", — йдеться в заяві.

«Можна сказати, що на злодії і „єрмалка“ горить. Показово, що глава ОП публічно долучився до цієї організованої його ж офісом інформаційної спецоперації. Мета цих ІПСО зрозуміла. Банкова, де працюють технологи Януковича і колишні помічники регіонала тадєєва, повернула цензуру часів януковича. Повністю зачищене інформаційне поле, цензурований телемарафон, закриті незалежні телеканали повертають нас в часи тотальної цензури і керованого інформаційного простору. Свобода слова та інформація про діяльність опозиції залишаються суто в соцмережах, тому спецоперації добралися і сюди з метою спровокувати срач, розколоти суспільство і дискредитувати опозицію», — додають в «ЄС».

"Так, українське суспільство змінилося. Воно здатне відділяти факти від маніпуляції і брехні, мета якої - дискредитація і розкол. Фактом лишається те, хто що робить в час цієї війни. Наша команда сьогодні - на полі боїв і на волонтерському фронті. Ми щоденно допомагаємо ЗСУ, ми маємо низку гуманітарних програм і віддаємо перевагу цим конкретним справам замість участі у віртуальних срачах. Рано чи пізно люди будуть знати, хто де був на початку війни і що конкретно робив для обороноздатності в 2014, в 2019—2022 року і з початку широкомасштабного вторгнення. Правда і Україна переможуть", — йдеться в тексті заяви.


Джерело: ЄС

Схожі новини