Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Ворог продовжує обстрілювати українське прикордоння

  • 03.12.2022, 17:00
  • 573

Учора, 2 грудня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей

Ворог завдав вогневе ураження із застосуванням БПЛА, ствольної та реактивної артилерії і мінометами. Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Білопільська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади Сумщини та Новгород-Сіверська і Семенівська Чернігівщини.

Зранку по прикордонню Городнянської громади з району населеного пункту чорноземний городок окупанти випустила 6 мін 120 мм калібру.

По Семенівській громаді московити гатили зі ствольної артилерії та мінометами: 12 мін 120 мм калібру ворог випустив з району населеного пункту манєв, та 8 артилерійських снарядів прилетіло з боку населеного пункту маріца.

Протягом дня у чотирьох випадках Новгород-Сіверська громада потерпала від вогневого терору росіян. Ворог з боку населених пунктів погар і гудовка випустив більше семи десятків реактивних снарядів та стільки ж мін 120 мм калібру.

Пізніше окупанти з ворожого безпілотника скинули на територію Краснопільської громади вибуховий пристрій. На щастя, минулося без жертв.

Згодом ворог накрив територію Білопільської громади зі 122-мм ствольної артилерії, загалом пролунали понад два десятки вибухів від розривів снарядів. Вогонь був з російського населеного пункту краснооктябрьський.

По Зноб-Новгородській громаді з району населеного пункту біла берізка росіяни били з мінометів 120 мм калібру — 21 вибух, реактивною системою залпового вогню — 6 вибухів та зі ствольної артилерііі - 4 вибухи.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Схожі новини