Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Дружині загиблого прикордонника вручили орден «За мужність»

  • 21.11.2022, 21:30
  • 678

Під час виконання бойового завдання 13 квітня майстер-сержант Станіслав Москаленко з побратимами потрапили під щільний артилерійський обстріл, Станіслав отримав важкі поранення, несумісні з життям

Начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби Сергій Мул та керівництво Могилів-Подільської районної військової адміністрації вручили нагороду загиблого прикордонника його дружині.

«Мужній воїн, який поклав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях. На жаль, нагороди та промови не втамують біль такої втрати, але пам’ятайте, що ви — частина нашої прикордонної родини, і завжди можете на нас розраховувати», — зазначив Сергій Мул.

Герой родом із Луганщини, він ще з 2014 року захищав суверенітет та кордони нашої Батьківщини. З 24 лютого під постійними ворожими обстрілами день у день прикордонники боронили свої позиції.

24 травня 2022 року Указом Президента за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, прикордонника нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

Низький уклін та шана прикордоннику!

Вічна пам’ять та слава Герою!

Слава Україні!

Схожі новини