Передплата 2024 «Добрий господар»

Кредобанк розпочинає співпрацю з ДП «СЕТАМ»

  • 07.11.2022, 12:07
  • 744

Кредобанк розпочинає співпрацю з ДП «СЕТАМ» — державною системою електронних аукціонів з продажу арештованого і банківського майна. Відповідну угоду, яка дозволить банку безпосередньо виставляти пропозиції на онлайн-аукціоні, було підписано на початку листопада

Відповідно до умов угоди, банк зможе виставляти на електронні торги всі види заставного та арештованого майна, а також права вимоги боргу. Продаж здійснюватиметься на класичних аукціонах без зниження ціни (англійський) та аукціонах з покроковим зниженням ціни (голландський). Покупцями майна на онлайн-аукціонах можуть стати усі бажаючі, що зареєструються в системі продажів OpenMarket.

«Ми розпочинаємо співпрацю з ДП „СЕТАМ“, бо переконані, що виставлені на його майданчику об'єкти забезпечення будуть об'єктивно оцінені та продані. Команда „СЕТАМ“ за роки роботи показала свою дієвість, і тепер ця платформа є найвідомішою в Україні. На мою думку, ціни за активи на СЕТАМ є дійсно ринковими, оскільки ця система сьогодні фактично формує ринок. Чесність та прозорість формування ціни на активи, що продаються, особливо важлива в умовах економічних викликів воєнного стану. У процесі реструктуризації та стягнення ми намагаємося знайти такі рішення, які б дозволили провадити свою діяльність та одночасно повертати борги банку, і прозоре формування ринкової ціни на активи на цьому етапі допоможе в цьому і нам, і клієнту», — говорить виконавчий директор напрямку управління непрацюючими активами АТ «Кредобанк» Анджей Голка.

«Команда ДП „СЕТАМ“ готова до плідної співпраці з Кредобанком. Ми гарантуємо відкриті та чесні аукціони. Ми завжди прислухаємося до пропозицій зі сторони як продавців, так і покупців та активно залучаємо нову аудиторію, зацікавлену у купівлі. Завдяки конкурентним торгам за весь час через OpenMarket було успішно реалізовано понад 77 тисяч лотів на загальну суму 19,2 млрд грн», — зазначив заступник генерального директора з розвитку ДП «СЕТАМ» Давид Салахутдінов.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи склала 19,2 млрд грн.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ «Кредобанк»

Схожі новини