Передплата 2025 «Добре здоров’я»

Зеленський відповів на петицію щодо припинення громадянства судді Львова, у якого знайшли паспорт рф

  • 29.10.2022, 09:15
  • 933

Зеленський доручив Комісії при Президентові України з питань громадянства перевірити наявність підстав для припинення громадянства Богдана Львова та за результатами розгляду ухвалити відповідне рішення

Президент нагадав, що за законом громадянство припиняється внаслідок виходу з громадянства України; внаслідок втрати громадянства України; за підставами, передбаченими міжнародними договорами України.

«Визначені Законом підстави і порядок припинення громадянства України є загальними для всіх фізичних осіб. Мною дано доручення Комісії при Президентові України з питань громадянства вивчити порушене в електронній петиції питання, перевірити наявність підстав для припинення громадянства України Б. Львова та за результатами розгляду прийняти відповідне рішення.

Про результати розгляду порушених питань автора електронної петиції буде поінформовано", — йдеться у відповіді президента.