«Кухар путіна» хоче вислужитися перед президентом, — аналітики

  • 16.10.2022, 09:30
  • 476

Аналітики пишуть, що засновник ПВК бізнесмен Євген Пригожин хоче вислужитися перед президентом росії володимиром путіним і виділити сили «Вагнер» з-поміж звичайних сил міноборони

"Кухар путіна" Євген Пригожин. Фото із мережі
"Кухар путіна" Євген Пригожин. Фото із мережі

Про це свідчать дані американського Інституту вивчення війни (ISW).

Відтак, ISW посилається на відео, опубліковане в соціальних мережах 13 жовтня. На записі військовослужбовці 126-ї бригади берегової оборони Чорноморського флоту в незазначеному місці Херсонської області скаржаться, що вони воюють у цьому районі від початку війни без перерв і ротації військ. Військовослужбовці стверджують, що на них наступають українські війська, і наголошують, що в них один БТР на 80 осіб. Це надто обмежує їхню маневреність.

Після публікації відео 14 жовтня в Telegram-каналі «Вагнер» з’явилося повідомлення про те, що керівництво «Вагнер» вирішило передати чотири позашляховики 126-му батальйону берегової оборони на підтримку їхніх зусиль з утримання лінії фронту в Херсонській області.

Відомо, що передача базового обладнання загону звичайних російських сухопутних військ може бути прихованою критикою очевидної нездатності міноборони забезпечити предметами першої необхідності своїх солдатів.

Схожі новини