Бігль Астон — на варті державних рубежів
- 05.10.2022, 16:00
- 1 190
Собаку навчають рукати зброю та вибухівку
![Бігль Астон. Фото Кінологічний навчальний центр](https://wz.lviv.ua/img/360x200/9/bihl5-e1961749.jpg)
Бігль Астон — помічник прикордонника Дмитра Харченка.
![](/images/news/2022/10/%D0%B1%D1%96%D0%B3%D0%BB%D1%8C.jpg)
Біглі природжені мисливці і чудові компаньйони. Відмінні службові якості у поєднанні з невеликим розміром сприяли залученню біглів до пошукової служби, тому вони добре зарекомендували себе на службі у прикордонників.
![](/images/news/2022/10/%D0%B1%D1%96%D0%B3%D0%BB%D1%8C2.jpg)
«У собаки надзвичайно відповідальна робота, він навчається на пошук зброї та вибухівки. Тож сьогодні, коли у країні триває війна, службові собаки залишаються незамінними помічниками та відданими напарниками для прикордонників, адже вони допомагають охороняти державні рубежі, виявляти зброю, наркотики, а також затримувати порушників», — написали в Кінологічному навчальному центрі та опублікували фото з тренування.
![](/images/news/2022/10/%D0%B1%D1%96%D0%B3%D0%BB%D1%8C3.jpg)